POSTKASSE, metal, 20. århundrede.

1519536. POSTKASSE, metal, 20. århundrede.

guldlakeret metal, højde ca 44 cm.

Slid, nøgle mangler, ikke låst.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 976