PER BECKMAN. Litografi.

PER BECKMAN. Litografi.
1518781. PER BECKMAN. Litografi.

Surrealistisk kvinde. Signeret i printet og dateret -37 40x23 cm.

Oramad. Pletter og slid forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 662