ROGER BISSIERE. Litografi, monogram signeret, dateret 56.

151810. ROGER BISSIERE. Litografi, monogram signeret, dateret 56.

52x35 cm.

Forekomst af mindre håndteringsfolder.

Få foretaget en gratis vurdering!

52x35 cm.

Antal besøg: 1.311