LABORATORIESKAB, midten af det 20. århundrede.

151738. LABORATORIESKAB, midten af det 20. århundrede.

Dobbelt låger med glas, hvidmalet træ, fire hylder. Længde 112, bredde 40, højde 207 cm.

Huller i bagstykket, stødskader, ridser, Overfladeslitage, malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.390