JULES SCHYL. DANSER.

JULES SCHYL. DANSER.
1515955. JULES SCHYL. DANSER.

Signeret og dateret 1948, olie på plade, Panel cm.

Ramme med mindre skader.

Kunstner/designer

Jules Schyl (1893–1977)

Få foretaget en gratis vurdering!
1515955. JULES SCHYL. DANSER.

Ramme med mindre skader.

Kunstner/designer

Jules Schyl (1893–1977)

Antal besøg: 1.526