GULVFOTOGENLAMPE, messing, glas, århundredeskiftet 1800/1900.

15147. GULVFOTOGENLAMPE, messing, glas, århundredeskiftet 1800/1900.

Højde ca 160 cm.

Diverse buler og ridser, løse fødder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 160 cm.

Antal besøg: 907