VAS, glas, Mats Borgström, Orrefors.

1512987. VAS, glas, Mats Borgström, Orrefors.

Signeret Mats Borgström 1-86 Orrefors Højde 40,5 cm og nummereret 904479.

Slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage.

Antal besøg: 405