HALVMÅNEBORD, århundredeskiftet 1900.

1512744. HALVMÅNEBORD, århundredeskiftet 1900.

højde 76 cm, bredde ca 110 m.

alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

højde 76 cm, bredde ca 110 m.

alder og Brugsslitage.

Antal besøg: 667