RÄFFSA, almindelig mand, malet, 1800-tallet.

1510712. RÄFFSA, almindelig mand, malet, 1800-tallet.

længde evt forlovede gave.

Pins mangler. Alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

længde evt forlovede gave.

Antal besøg: 984