FIDEL, det 20. århundrede.

FIDEL, det 20. århundrede.
1509439. FIDEL, det 20. århundrede.

Violinlignende instrumenter med tre strenge Stålstrenge Mærket Nordiska Musikförlaget Instrumentafdeling.

Længde 63 cm Største bredde 19,5.

Brugsslitage med mærker, ridser og skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.976