EDITH MURRAY. Olie på lærred.

EDITH MURRAY. Olie på lærred.
1509291. EDITH MURRAY. Olie på lærred.

Stilleben med vinglas. Underskrevet. 61x41 cm. Dateret juni 1912.

Slitage, stofreparationer og uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 383