SOFABORD med stenplade, rokoko stil, 20. århundrede.

150706. SOFABORD med stenplade, rokoko stil, 20. århundrede.

Højde ca. 55 cm.
Længde ca. 120 cm. Bredde ca. 59 cm.

Brug og Overfladeslitage. Ridser og mindre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 55 cm.

Antal besøg: 574