BIRGER GUSTAFSSON. Litografi.

BIRGER GUSTAFSSON. Litografi.
1504740. BIRGER GUSTAFSSON. Litografi.

Gondolier Venedig. Signeret og nummereret 10/100 ex. 27x24 cm.

Gulning og pletter forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.537