SUPPESKIVE, Sterling sølv, Ceson.

1504529. SUPPESKIVE, Sterling sølv, Ceson.

Stemplet kattefod, 925, CESON, S, Göteborg, M10 Længde ca 39 cm Vægt 90 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 179