JORDI CURÓS. "Marked, Cadaques".

1504270. JORDI CURÓS. "Marked, Cadaques".

Olie på bord. Signeret og dateret 1968. På bagsiden, signeret, dateret og med titel. Med Sala Parés label 38x46 cm.

I god stand. Metalramme og sølvtræ.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 924