BÅDMOTOR, British Seagull, midten af det 20. århundrede.

150410. BÅDMOTOR, British Seagull, midten af det 20. århundrede.

Nummereret: CPC 1920L Længde ca. 125 cm.

Brugsslitage. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.296