SÆTSBORD, 3 dele, Kina, 20. århundrede.

150404. SÆTSBORD, 3 dele, Kina, 20. århundrede.

Palisander. Håndskåret geometrisk dekoration på fødder og sider af bordene. Det største bord højde 69 cm, 73 x 36 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 968