TELEFONBÆNK, rokokostil, 20. århundrede.

150275. TELEFONBÆNK, rokokostil, 20. århundrede.

Længde ca. 94 cm. Højde 85 cm. Grøn polstring. 1 æske.

Brug og Overfladeslitage. Skader, ridser og blå mærker. Polstring med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.077