GLÖGG SÆT, kobber, 20. århundrede.

1501762. GLÖGG SÆT, kobber, 20. århundrede.

Gryde med varmelegeme, slev og 6 kopper. Højde ca 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.308