150064. Sæt (6) olie på Panel/lærred, akvarel, pastel, andet.
Gillis Sahlin, akvarel.
Louis Zelig, olie på Panel.
Ubekendt kunstner, pastel.
Ukendt kunstner, olie på Panel, signeret L. Thieme.
Ubekendt kunstner, olie på lærred, utydelig signatur.
Ubekendt kunstner, egyptisk maleri på papyrus.
"BEMÆRK AT OBJEKTERNE ER PLACERET I HÄSSLEHOLM".
Brugsslitage.