TÆPPE, rölakan. Signeret EB. 315 x 204 cm.

149993. TÆPPE, rölakan. Signeret EB. 315 x 204 cm.

Stiliseret indretning i blå og orange mod lys baggrund.

Brugsslitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mindre pletter.

Antal besøg: 1.411