FORM OG TILBEHØR til støbning af tinsoldater.

1499662. FORM OG TILBEHØR til støbning af tinsoldater.

Æske, indeholdende 13 støbeforme, 2 klemmer, smelteske, tin, plastikkrukke med talkum, diverse skåret masonit og uniform samt beskrivelse af våben til tinsoldater fra forskellige nationer i løbet af 1700-tallet. En række præstøbte soldater.

Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.842