JONAS ÅKESSON. Cloud undersøgelse. Olie på lærred, klistret på Panel, monogram signeret.

1498736. JONAS ÅKESSON. Cloud undersøgelse. Olie på lærred, klistret på Panel, monogram signeret.

Ca. 24x54 cm.

Krackelyr, snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 24x54 cm.

Krackelyr, snavs.

Antal besøg: 2.267