HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

149861. HJØRNESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

højde 175 cm dybde 46 cm bredde 85 cm.

Brugsslitage under glasdelen.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage under glasdelen.

Nøgle/nøgler findes

Frufällans Auktionshus
Antal besøg: 488