GOTTLOB FRIEDRICH BAUMANN. Tønde, tin, dateret 1814.

149760. GOTTLOB FRIEDRICH BAUMANN. Tønde, tin, dateret 1814.

Diameter: ca 38 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter: ca 38 cm.

Have på. Ridser og mærker.

Antal besøg: 1.154