PÄR SIEGÅRD. Træsnit.

PÄR SIEGÅRD. Træsnit.
1497212. PÄR SIEGÅRD. Træsnit.

Komposition, signeret og dateret 1924, 30x23 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 638