2 lænestole. Bredde 80 cm. Dybde 71 cm. Ryghøjde 73 cm 1 sofa. Længde 175 cm. Dybde 70 cm. Ryghøjde 73 cm 1 sofabord. 85x140 cm. Højde 55 cm.
Lejlighedsvis overfladeridser og slitage.