SANTIAGO YDAÑEZ. ansigt.

SANTIAGO YDAÑEZ. ansigt.
1495833. SANTIAGO YDAÑEZ. ansigt.

Akryl på lærred På bagsiden, signeret og dateret 2000 101x100,5 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 1.043