CHRISTOPH SCHMIDBERGER. "Kris".

1495750. CHRISTOPH SCHMIDBERGER. "Kris".

Grafit på MDF-panel Herkomst: Golf-Rosenthal, New York På verso, signeret, betitlet og dateret september 2005 43,2x53 cm.

I god stand. Er ikke undersøgt udenfor akryl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 580