ERMANNO TOSSO. Vase.

ERMANNO TOSSO. Vase.
1495707. ERMANNO TOSSO. Vase.

Polykrom glas og aventurin med dobbelt "incalmo" fra Murano. Signeret og dateret 1956. Fratelli Tosso Fremstilling.
22x20 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!
1495707. ERMANNO TOSSO. Vase.

22x20 cm.

I god stand.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 556