KNUT DAHLANDER. Olie på lærred.

1494734. KNUT DAHLANDER. Olie på lærred.

Ljungen Falsterbo,. Underskrevet. 100x143 cm. Inklusiv ramme 127x173 cm.

Mindre Overfladeslitage. Ramme med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 830