ROLF LIDBERG. Trykt, signeret, dateret -97 og mærket EA.

149377. ROLF LIDBERG. Trykt, signeret, dateret -97 og mærket EA.

"Højkystbroen". Dedikation, "Til Staffan fra Trollhandlare Julen -97. Mål 40 x 54 cm.

Let Brugsslitage.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

Let Brugsslitage.

Kunstner/designer

Rolf Lidberg (1930–2005)

Antal besøg: 1.583