MARC CHAGALL. Efter. Farvelitografi efter model, signeret i printet.

1492948. MARC CHAGALL. Efter. Farvelitografi efter model, signeret i printet.

32 x 48,5 cm (billedstørrelse).

Riv i øverste venstre hjørne ca 1,5 cm.

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Marc Chagall (1887–1985)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 702