PLADSKALER 2 stk, 18 / 1900-tallet.

14929. PLADSKALER 2 stk, 18 / 1900-tallet.

1 stk dateret og signeret S .. Richard 1894, olie, motiv med kvinde ved søen, højde 57 cm.
1 stk med orientalsk motiv, diameter 48 cm.

Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Have på.

Antal besøg: 666