PLAKATER, 2 stk, offsettryk, bl.a. Helge Refn.

1492323. PLAKATER, 2 stk, offsettryk, bl.a. Helge Refn.

Den danske plakat, Kunstindustrimuseet 1993, ca 91x63 cm.
Helge Refn i Nikolaj, 1988, ca 84,5x61 cm.

Oramade.

Brugsslitage. Lidt beskadigede hjørner, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Oramade.

Antal besøg: 1.264