KERAMIK og GLAS, bl.a. Reijmyre, Orrefors, Gefle.

149091. KERAMIK og GLAS, bl.a. Reijmyre, Orrefors, Gefle.

Fad, keramik, Lillemor Mannerheimer, Gefle.Dekor med skildpadde i relief, længde ca. 20 cm.
Plader bl.a. "Ruby", Gefle.
Kander, vaser bl.a. Reijmyre og Orrefors mv.

Brugsslitage. .Krackelyr på skildpaddetallerken.

Få foretaget en gratis vurdering!

Plader bl.a. "Ruby", Gefle.

Antal besøg: 1.110