HØVELBÆNK, 20. århundrede.

HØVELBÆNK, 20. århundrede.
1490573. HØVELBÆNK, 20. århundrede.

Højde 73, længde 157, bredde 60 cm.

Slitage, mindre skader, håndtag mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 627