RUNE SIGVARD. olie på lærred.

RUNE SIGVARD. olie på lærred.
1490232. RUNE SIGVARD. olie på lærred.

"Kvinden", signeret, 64x88 cm.

Ramme med skader, mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 892