BOX, Orientalsk, 20. århundrede.

148993. BOX, Orientalsk, 20. århundrede.

Længde 26 cm, Bredde 17,5 cm, Højde 8 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 550