BOGLÆN, Nyrenæssance, 1890'erne.

148951. BOGLÆN, Nyrenæssance, 1890'erne.

Fineret med valnød. Udskåret indretning med søjler, kanelstænger og urner. Todelt. Top med glas. Interiør med 4 justerbare hylder.
Højde 218 cm, længde 102 cm, bredde 53 cm.

Aldersrelateret slid. Hvidmalet interiør.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.698