SPISEBORD, mahogni, 1900-tallet.

1488903. SPISEBORD, mahogni, 1900-tallet.

Mål 96x96 cm, højde 74 cm, + 3 ekstra brædder 64 cm hver.

Slitage og overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og overfladeridser.

Antal besøg: 752