STRENGREYLDE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

148699. STRENGREYLDE, teaktræ, midten af det 20. århundrede.

To hylder. Bredde 58, højde 52 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 697