LLUÍS VILA PLANA. "Queralbs".

LLUÍS VILA PLANA. "Queralbs".
1486149. LLUÍS VILA PLANA. "Queralbs".

Olie på lærred Signeret. På rammen, betitlet og dateret 1973 46x60,5 cm.

I god stand, lille plet og restaurering. Ramme med gallerier af xylophagous. Stel i stuk og forgyldt træ, med skader.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 571