BESTIK, 18 STK, sølv, model "Chippendale".

1485960. BESTIK, 18 STK, sølv, model "Chippendale".

6 middagsknive, 25 cm, 6 middagsgafler, 20 cm, 6 spiseskeer, 20,5 cm. stemplet 1948, GAB, vægt eksklusiv knive med stålklinger: 634 gram.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 528