IDA ELISABETH JÖRGENSEN SINGH. Akvarel.

1485805. IDA ELISABETH JÖRGENSEN SINGH. Akvarel.

Gammel gård ved Emmerstad, Hvidsten, signeret Ida Elisabeth, dateret -88, 12x17,5 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 3.109