STAN WYS. Skulptur, bronze.

STAN WYS. Skulptur, bronze.
1485594. STAN WYS. Skulptur, bronze.

Kvindestudie, signeret og nummereret 7/8, dateret 1997, højde inklusive sukker 57,5.

Mindre overfladeridser og slitage.

Kunstner/designer

Stan Wys (Født 1949)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Stan Wys (Født 1949)

Antal besøg: 827