148548. SERVICEDELE, bl.a. Rörstrand.
"Malmö", Rörstrand, 17 dele.
Middagstallerkener, 3 stk, "Blue Fire", Rörstrand.
Gryde og skål, Marianne Westman, Rörstrand mm.
Brugsslitage.
Krus med krakelering.
Dele, "Malmö", krakelering, lille serveringsfad med revne.