JENS FERDINAND WILLUMSEN. "To Brittany-koner blev skilt efter en passiar, 1890". Litografisk tryk. Signeret på tryk JF Willumsen.

148444. JENS FERDINAND WILLUMSEN. "To Brittany-koner blev skilt efter en passiar, 1890". Litografisk tryk. Signeret på tryk JF Willumsen.

72x62 cm Udgivet af Normann Zeuthen, Gentofter, Danmark.

Gulning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gulning.

Antal besøg: 2.100