ROLAND SVENSSON. Farvelitografi.

1483795. ROLAND SVENSSON. Farvelitografi.

Kystlandskab. Signeret og nummereret 15/300 ex 25x42 cm.

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Roland Svensson (1910–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Kunstner/designer

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besøg: 314