Farm Brio, hus til mursten, sparegris Brio, Tippecanoe spil, bøjler Micki, Gemla.
"BEMÆRK AT OBJEKTERNE ER PLACERET I HÄSSLEHOLM".
Brugsslitage, bold mangler til Tippecanoe.