TRÆLEGETØJ (5) Brio og Gemla.

148347. TRÆLEGETØJ (5) Brio og Gemla.

Farm Brio, hus til mursten, sparegris Brio, Tippecanoe spil, bøjler Micki, Gemla.

"BEMÆRK AT OBJEKTERNE ER PLACERET I HÄSSLEHOLM".

Brugsslitage, bold mangler til Tippecanoe.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.596